hirdetés

DTP-Operátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ügynökségünk Bp. III. kerületi munkahelyre DTP-operátort keres MacOS-környezetbe.
favourite
Elvárások
Kiadványszerkesztői, nyomdai előkészítői tapasztalat
InDesign, Photoshop magas szintű ismerete
Rugalmasság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
Önálló munkavégzés és csapatmunkában való együttműködés
Alapszintű angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés, stabil munkalehetőség
Korszerű munkaeszközök
Feladatok
Kiadványok tervezése és nyomdai előkészítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok