hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PPC Manager

Marketing / Média > Egyéb

A 1080P reklámügynökség digitális csapatába keresünk legalább 1-3 év tapasztalattal rendelkező PPC Managert
favourite
Teljes szöveg
Az ideális jelentkező vagy, ha igaz rád:
• Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
• Felhasználói szinten ismered a Google AdWords és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket, valamint a Google Analytics rendszerét
• Nem rettensz meg az angoltól sem

Feladataid lesznek:
• PPC kampányok tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
• Szövegírás a PPC kampányokhoz
• Kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
• Digitális kampányok menedzsmentje (adszerver feltöltés, kampány monitoring, utókövetés)

Előnynek számít:
• Kampánymenedzsment folyamatok ismerete (pl. prodlista készítés, kampány felépítése stb.)
• Reklámkiszolgáló szerver működésének ismerete (pl. DoubleClick, Gemius, Adverticum)
• Programmatic buying ökoszisztéma alapvető ismerete

Amire Tőlünk számíthatsz:
• Változatos feladatkört kapsz, ami miatt a megszokott feladatok mellett sok újdonság is vár rád
• Szerteágazó ügyfélportfólión dolgozhatsz
• Nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és biztosítjuk az ehhez szükséges munkakörnyezetet

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok