hirdetés

Vezető szolgáltatásmarketing szakértő

Marketing / Média > Marketing manager

Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók és vállalkozások képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara marketing szakértőt keres Budapestre.
favourite
Elvárások
- felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció)
- min. 3 éves szakmai tapasztalat
- MS Office ismeret
Feladatok
- B2B marketing aktivitások önálló menedzselése
- márka-,és termékismeret fejlesztése
- új kommunikációs csatornák bevezetése
- aktivitások eredményességének értékelése, prezentálása
- üzleti és piaci adatok rendszeres elemzése
- együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok