hirdetés

Online Projekt Menedzser

Marketing / Média > Értékesítés, account

A TBWA Budapest nemzetközi reklámügynökség keresi agilis és precíz új munkatársát.
favourite
Elvárások
• Online területen szerzett tapasztalat, kommunikációs vagy marketing cégnél
• Kiváló angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit ajánlunk
• Nemzetközi hálózat és kapcsolatok
• Rugalmas szervezet, jó hangulat
• Önálló munkavégzés
Feladatok
• Online hirdetési kampányok menedzselése hazai és regionális szinten
• A feladatok leosztása, nyomon követése, ellenőrzése
• Státusz jelentések, riportok készítése, prezentálása
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok