hirdetés

Kommunikációs projektmenedzsert keresünk!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Márka- és vállalati kommunikáció tervezésére és megvalósítására keressük ügynökségünk új csapattagját.
favourite
Cégnév
ComLab Kft.
Elvárások
• naprakész tudás és rálátás a kommunikációs trendekre, csatornákra, formátumokra, legyen az akár social media, klasszikus sajtó vagy egy villanyoszlopra ragasztott flyer
• jó íráskészség
• tartalomközpontú gondolkodás, storytelling véna
• proaktív, tanácsadói szemléletmód
• magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
• önálló, precíz munkavégzés
Amit ajánlunk
• valódi fejlődést és szakmai tudást
• tervezhető karriert érdemi visszajelzésekkel, közös iránymeghatározásokkal
• változatos feladatokat hazai és nemzetközi márkákon
• előmeneteli lehetőséget és versenyképes fizetést
• lendületes, sokszínű csapatot
• napos és kényelmes irodát a Móricztól néhány percre
Feladatok
• integrált kommunikációs kampányok tervezése és megvalósítása
• részvétel a stratégiai tervezési és kreatív ötletelési folyamatokban, koncepcióalkotás
• színvonalas ügyfélkezelés
• ajánlatok, prezentációk készítése
• szakmai partnerek, grafikusok, videós csapat, influencerek briefelése és koordinációja
Előny
Ügynökségi tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok