hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing manager

Marketing / Média > Marketing manager

Nemzetközi szinten jegyzett showbusiness cég keres marketing manager-t. A pozíció 6 órás munkaidőben részben home office-ban is betölthető.
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Elvárások
- Önálló gondolatok és azok megvalósítása
- Marketing területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
- Inspiratív munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas workflow
- Utazási lehetőségek
Feladatok
- Online kampányok tervezése, bonyolítása
- Kommunikációs csatornáink működtetése és fejlesztése
- Tartalomgyártás
- Marketing eszközök hatékonyságának mérése, riportok készítése
- Kiszervezett marketing részlegeinkkel való kapcsolattartás
- Marketing termékek karbantartása
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő