hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior Account Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Marketing ügynökség „In-store promóciós” csapata keresi leendő mosolygós, talpraesett kollégáját.
favourite
Cégnév
Lauritzen Marketing
Elvárások
Gyere hozzánk dolgozni:

- ha dolgoztál már ügynökségnél, de keresed az újabb lehetőségeket,
- ha képes vagy precíz, önálló munkavégzésre, projektjeid koordinálására,
- ha jól kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt,
- ha magabiztosan használod a MS Office-t,
- ha tudsz komplexen gondolkodni és minden esetben problémamegoldásra törekszel.

Amit ajánlunk
- több, mint 20 éves szakmai múlttal rendelkező ügynökségi tapasztalat
- teljes 8 órás munkaidő
- állandó ügyfélkör
- fiatalos és lendületes csapat
- folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
Feladatok
- instore hostess promóciók szervezése, lebonyolítása, riportálása
- kapcsolattartás a társosztályokkal (grafikai stúdió, hostess koordináció, logisztika..)
- tenderekben való aktív részvétel
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok