hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

POS production expert

Marketing / Média > Produkciós munkák

Ha otthonosan mozogsz a POS gyártás világában, nálunk a helyed!
favourite
Cégnév
Gestalt Team
Elvárások
- gyakorlati tapasztalat nyomdai és egyéb POS gyártási területen

- ügyfélközpontú szemlélet, kiegyensúlyozott kommunikáció

- ügyfélkapcsolati rutin

- pontos adminisztráció több platformon

- önálló munkavégzés, mely egyben szervesen illeszkedik a csapatszintű folyamatokba

Feladatok
- a gyártási folyamatok teljeskörű kontrollja a beszerzéstől a leszállításig

- közvetlen kapcsolattartás egyes ügyfelekkel

- új beszerzési csatornák kiépítése és felügyelete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok