hirdetés

Senior PR manager, szövegíró

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Új csapattagját keresi a Wise Advisory Group!
favourite
Elvárások
- felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség, vagy újságírói képesítés;
- legalább 5-8 év PR, vagy újságírás területen szerzett gyakorlat
Amit ajánlunk
- stabil háttér;
- piaci bérezés;
- változatos feladatok;
- felelősségteljes szakmai munka;
- elkötelezett, professzionális csapat;
- támogató légkör;
- színvonalas munkakörnyezet
Feladatok
- sajtókapcsolat építése, sajtóesemények szervezése és lebonyolítása;
- PR-anyagok, beszédek, közlemények szövegezése;
- PR és marketingkommunikációs stratégiák kidolgozása és végrehajtása.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés