hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Art Directort keres a Freelusion

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Freelusion csapata új tagját keresi, aki szeretne részese lenni világszínvonalú nemzetközi show produckcióknak, mint Art Director.
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Elvárások
•hatékony és kreatív munkamorál
•jó kommunikációs és prezentációs készségek
•vezetői képességek
•jó kompozíciós készség
•strukturált gondolkodás
•design trendek és stílusok naprakész ismerete
•összetett művészi orientáció és érdeklődés (grafika, animáció, tánc, vizuális effektek, videó mapping)
•grafikus gyártási folyamatok ismerete
•angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
•fejlődési lehetőség és kihívások
•kreatív feladatok világszínvonalú pordukciókban
•inspiráló irodai légkör és jó csapat
Feladatok
•kreatív koncepciók kitalálása
•vizuális elemek fejlesztése (key visual, storyboard, moodboard)
•a kreatív folyamatok szervezése és koordinálása
•kreatív csapat szakmai felügyelete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb