hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online kampánymenedzsert keres az Extreme Net kommunikációs ügynökség!

Marketing / Média > Marketing manager

Szívesen dolgoznál pörgős, fiatalos csapatban? Gyere hozzánk kampánymenedzsernek! Napfényes iroda, nemzetközi márkák és sok izgalmas feladat vár rád.
favourite
Cégnév
Extreme Net Kft.
Elvárások
• Legalább 2 éves ügynökségi/ügyfél oldali tapasztalat online területen
• Online technológiai affinitás, eszközök, megoldások, módszertanok ismerete
• Google és FB rendszerek alapos ismerete
• Önálló és precíz munkavégzés
• Magabiztos angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• Kiváló munkahelyi környezet
• Inspiráló szakmai légkör, szakmai fejlődés
• Karrier lehetőség
Feladatok
• ppc kampányok teljes körű menedzsmentje
• ügyfél kapcsolattartás
Előny
• Multinacionális ügyfelek kezelésében szerzett többéves gyakorlat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok