hirdetés

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!

Asszisztencia > Értékesítési asszisztens

100 % magyar tulajdonban lévő, óbudai nyomdaipari vállalat keres ügyfél kapcsolatos kollégát kereskedelmi osztályának fejlesztése céljából.
favourite
Cégnév
Pharma Press Kft.
Elvárások
-minimum 1-2 éves nyomdaipari tapasztalat ügyfél kapcsolaton

-német vagy angol nyelvtudás előny

-minimum középfokú végzettség

-magabiztos és nyugodt kommunikációs készség

-nyitottság a szakmai fejlődésre, tanulásra

-irodai programok középfokú ismerete

-ügyfélközpontú szemléletmód
Feladatok
-ügyfél kapcsolattartási folyamatok kezelése, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

-cég belső rendszerében adminisztrációs feladatok rögzítése

-napi kapcsolattartás a cég belső dolgozóival

-dedikált kereskedőink munkájának támogatása, ajánlatok kiküldése, megrendelések koordinálása

-ügyféltámogatás: felmerülő kérdések illetve problémák kezelése

-scroll ismeret előnyt jelent
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok