hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Retusőr

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Spice Media Production Kft. folyamatosan bővülő csapatába most RETUSŐRT keres.
favourite
Elvárások
- Photoshop professzionális ismerete (min. 3 év tapasztalat)
- Frequency Separation, Photoshop akciók alapos ismerete
- Precízitás, jó szín látás
- Monotonitástűrés
Amit ajánlunk
- Teljes munkaidő
- Fiatalos csapat
- Emberközpontú munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
Feladatok
- Minőség-ellenőrzés
- Retusálás
- Kompozitálás és képanyagok e-commerce használatra való előkészítése
Előny
- Angol, német nyelv ismerete
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Fotózási alapismeretek
Teljes szöveg
A Spice Media Production Kft. hazánk legnagyobb ruházati e-commerce fotóügynöksége, mely ügyfelei között tudhat számos nemzetközi divat és outdoor márkát.

Amennyiben érdekel a divat, szeretnél egy nemzetközi cég tagja lenni és nem riaszt vissza, hogy egy nap 200+ képpel kell dolgoznod, rád van szükségünk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés