hirdetés

Account manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Account managert keresünk a Café Communications csapatába!
favourite
Cégnév
Café Communications Kft.
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

• Minimum 2 éve dolgozol account manager pozícióban ügynökségi oldalon;
• A projektekbe mindig beleteszed a szíved-lelked, proaktív és pozitív attitűddel állsz a feladatokhoz, még ha nagy is a nyomás;
• Szeretsz csapatban dolgozni, de motivál, ha önálló, változatos feladatokat is kapsz.
Amit ajánlunk
Mit nyújthat a Café?

•Hosszútávú fejlődési és előre lépési lehetőséget (képzéseken, reklámfesztiválokon való részvétel);
• Jó idő esetén akár a kertben is dolgozhatsz; borús napokra pedig van egy saját belső „kávézónk” professzionális kávégéppel és sörcsappal;
• A kutyáink is az állandó munkatársak közé tartoznak, ezért nyugodtan hozhatod Te is a sajátodat. 2018-ban mi lettünk az Év kutyabarát munkahelye;
Feladatok
Milyen feladataid lesznek nálunk?

• Önálló projektek menedzselése;
• Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• A Senior account managerek munkájának támogatása;
• Aktív részvétel az ajánlatok, prezentációk készítésében.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb