hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Traffic menedzser

Marketing / Média > Egyéb

Traffic menedzsert keres a Café Communications Kft. !
favourite
Cégnév
Café Communications Kft.
Elvárások
Keresünk a csapatunkba egy:

- nyitott, bátor, kommunikatív,
- másokkal könnyen kapcsolatot teremtő,
- asszertíven kommunikáló,
- szervezésben jó,
- rendszereket és folyamatokat könnyen átlátó,
- szigorú, mégis empatikus,
- kiváló problémamegoldó képességgel rendelkező traffic munkatársat.
- A reklámos/rendezvényes múlt előny, de nem feltétel.
Amit ajánlunk
- Jó idő esetén akár a kertben is dolgozhatsz; borús napokra pedig van egy saját belső „kávézónk” professzionális kávégéppel és sörcsappal;
- A kutyáink is az állandó munkatársak közé tartoznak, ezért nyugodtan hozhatod Te is a sajátodat;
- Az ötleteid nálunk mindig nyitott ajtókra találnak, legyen szó közösségi vagy szakmai javaslatokról.
Feladatok
Feladatok, amelyek várnak rád:

- segíts nekünk létrehozni bombabiztosan működő munkafolyamatokat,
- amiket utána önállóan működtetsz,
- részt veszel egy majdnem 20 fős kreatív csapat menedzselésében,
- úgy, hogy közben a társaság tagjává és motorjává válsz.
Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezz a honlapunkon!

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb