hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

archiv_Sorsolási Menedzser

Marketing / Média > Marketing manager

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!
favourite
Elvárások
Téged várunk, ha precíz vagy a munkádban, pontos a határidők betartásában és az adminisztrációban, vállalod az esti és hétvégi munkát, valamint nem zavarnak munkavégzés közben a kamerák.

Jelentkezz, ha proaktív vagy munkád során, és szeretsz egy együttműködő csapat tagjaként dolgozni.

Fontos szempont, hogy ismerd fel a problémákat, és azonnal tudj reagálni.

A munkakör sikeres betöltésének alapfeltétele a sorsolási szabályok alapos, teljes körű ismerete és megértése, valamint a képesség azok alkalmazására.

Természetesen az ismeretek elsajátításában cégünk minden szükséges segítséget biztosít számodra
Amit ajánlunk
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Kiemelkedő technikai infrastrukturális háttér
- Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
- Kiszámítható nagyvállalati háttér
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Jó hangulat
Feladatok
- Közreműködés a Szerencsejáték Zrt. sorsolásainak lebonyolításában és adminisztrációjában
- Részvétel az akciók előkészítésében és lebonyolításában
- Játékosaink értesítése, az akciók nyereményeinek átadása
- Nagy nézettségű televíziós sorsolási műsoraink koordinálása, felügyelete és részvétel a felvételeken
- Közösségi csatornáinkhoz kapcsolódó stratégia megvalósításában való részvétel
- Kimutatások, statisztikák készítése, frissítése
- Kapcsolattartás partnereinkkel
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok