hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Graphic Designer

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Médiaügynökségünk grafikus kollégát keres, aki a Social Media csapat tagjaként elsődlegesen content megvalósítással foglalkozik majd.
favourite
Teljes szöveg
Ezen felül tenderanyagok, prezentációk összeállításában, valamint kreatív koncepciók megvalósításában is számítunk rád!
Ha követed az újdonságokat és szívesen alkalmaznád azokat a mindennapi munkában, nálunk a helyed!

Feladataid lesznek:
• Brief alapján social posztok vizuál elemeinek elkészítése
• Statikus, Html5 bannerek mutációja
• Complex Html5, interaktív bannerek készítése
• AMPHtml bannerek készítése
• Brand book elvárások teljesítése
• Storyboard készítése hirdetésekhez

Elvárások:
• 1-3 év releváns tapsztalat
• HTML5, CSS3 ismerete
• CSS keretrendszerek ismerete
• Cross-browser és device-optimalizálási tapasztalat
• JavaScript és jQuery alapvető ismerete
• Adobe InDesign, Photoshop és Illustrator programok alapos ismerete
• Alapszintű animációk elkészítése

Előnyök:
• Video szerkesztő program(ok) ismerete
• UX ismeret
• Microsite fejlesztési tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Teret engedünk a kreativitásodnak
• Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
• Home office lehetőség
• Rész-/ teljes munkaidős lehetőség

Weboldalunk aktuális pozícióinkkal: http://www.mindshareworld.com/hungary/jobsnew
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok