hirdetés

Online értékesítés támogató marketing munkatárs

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az UNION a Vienna Insurance Group cégcsoport tagja
favourite
Elvárások
Te vagy az emberünk, ha:
- 3-5 év munkatapasztalatot szereztél marketing, értékesítés támogatói területen a biztosítási piacon/pénzügyi szektorban
- Tudsz „sales-fejjel” gondolkodni és dolgozni, érted az üzleti területek gondolkodásmódját
- Otthonosan mozogsz a digitális világban, ismered és használod a legújabb digitális megoldásokat, social médiában már koordináltál sales kampányt, részt vettél online kalkulátor fejlesztési projektben
- Adminisztrációban sem veszel el, az ilyen jellegű feladatokat is precízen és határidőre teljesíted.
Feladatok
Feladatok a karrieroldalon
Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk jelentkezésedet a bérigényed megjelölésével:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok