hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ACCOUNT WANTED!

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Jelentkezz hozzánk Account Managernek, ha magadra ismersz:
favourite
Cégnév
Bistro Reklámügynökség Kft.
Elvárások
- minimum 3 éves ügynökségi munkatapasztalat felsőfokú, szakirányú végzettséggel párosítva
- integrált kampánymenedzsment tapasztalat
- aktív és tárgyalóképes angol
- jó kommunikációs képesség (akár ügyféllel, akár alvállalkozóval)
- ügyfélorientált szemlélet
- precíz és felelősségteljes munkavégzés
- jó szervező és problémamegoldó készség
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- barátságos szakmai környezet
- kihívásokkal teli feladatok magyar és nemzetközi ügyfelekkel
Feladatok
- ATL és BTL kampányok teljes körű koordinációja (a brief megírásától az alvállalkozói kapcsolattartáson át a kreatív munkafolyamatok koordinálásáig)
- prezentációs anyagok összeállítása, prezentáció (angol/magyar nyelven)
- beszállítói partnerek koordinációja
- árajánlatok készítése
- projektadminisztráció
Előny
- dohányipari és nemzetközi ügyfelekkel szerzett tapasztalat
- digitális trendek ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok