hirdetés

Senior Média Értékesítési Manager

Értékesítés > Értékesítési manager

A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata, a BORS országos napilap és megyei napilapok, online termékek kiadója.
favourite
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Ügyfélkezelésben, proaktív értékesítési munkakörben szerzett minimum 3 5 éves tapasztalat, előny: médiaértékesítés
Ügyfél- és eredményorientált, proaktív személyiség
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, stratégiai gondolkodásmód
Vezetői attitűd
B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
Magabiztos angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
Versenyképes bérezés + széleskörű béren kívüli juttatások
Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
Stabil, nagyvállalati háttér
Önálló döntési jogkör és felelősség
Kihívásokkal teli munkakör vezetői támogatással
Fiatalos, profi csapat
Kellemes, jól megközelíthető iroda

Feladatok
Új, középvállalati ügyfélkör felépítése
Napi szintű kapcsolattartás a vállalati partnerekkel, ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel
Hirdetési értékesítési volumen célok elérése
A vállalat értékesítési stratégiai tervének kialakításában aktív közreműködés
A kiemelt ügyfeleink részére nyújtott szolgáltatás- és projekt portfólió menedzselése, bővítése
Fejlesztési igények kezelése, ajánlat adás menedzselése, adminisztrációja
Új üzleti lehetőségek azonosítása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok