hirdetés

Online kampánymenedzser

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

Médiavállalat dinamikusan fejlődő, innovatív online csapatába keres kampánymenedzser kollégát.
favourite
Elvárások
- Excel ismerete
- jó kommunikációs képesség
- precizitás és proaktivitás
- programozói (HTML, javascript) tudás - előnyt jelent, de nem feltétel
Amit ajánlunk
- szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- versenyképes fizetés
- változatosság
- betekintés a digitális média világába
Feladatok
- online kampányok koordinálása, optimalizálása az adserveren keresztül
- kapcsolattartás a partnerekkel, hirdetőkkel
- a hirdetések technikai specifikációjának elkészítése, ellenőrzése, tesztelése
- adminisztráció, post-buy elemzések elkészítése
- a legnagyobb márkák kampányainak kezelése
- kampányok optimalizálása a legjobb teljesítmény eléréséhez
- riportok, elemzések, prezentációk készítése
- szenior kollégák segítése, támogatása
- programmatic, RTB, display - mobil, tablet, desktop felületekre
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok