hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior UX Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Vegyél részt az E.ON digitális transzformációjában!
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• Min. 5 év tapasztalat digitális projektek, portálfejlesztés, applikáció tervezés területén
• Agilis projektfolyamatokban való részvétel, rendszerszintű gondolkodás
• Journey-alapú szemlélet, service design módszertan ismerete és alkalmazása
• HTML, CSS ismeret
• Axure ismeret
• Önálló UX projektek vezetése, akár párhuzamosan is
• Folyékony angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre
• Széleskörű kapcsolati háló
• Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
• Magas színvonalú orvosi szolgáltatásokat vehet igénybe biztosító partnerünkön keresztül
• Inspiratív környezet
• Home office keret
Feladatok
Service Design és User Experience menedzsmentje core és noncore szegmensekben

• User experience (UX) design: Digitális ügyfélélmény folyamatok tervezése/újra tervezése, támogatása, valamint szakmai vezetése (céges weboldal, mircosite-ok, online felületek tervezése)
• IT projektek támogatása az E.ON cégcsoporton belül, amelyek front end felülettel rendelkeznek, külső vagy belső ügyfelek számára
User experience-hez kapcsolódó folyamatok felépítése és kiterjesztése az egész cégcsoportra vonatkozóan
• Customer journey design: a módszertan alkalmazása digitális produktumot előállító projektekben és a UX edukációja a szervezetben
• Ügyféligények elemzése és azok designba történő átvezetése
• Aktív részvétel az ügyfélélmény tervezésben és bevezetésben, amely az E.ON hosszú távú üzleti stratégiáját és sikerét támogatja
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb