hirdetés

3D Grafikus/animátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Freelusion videomapping stúdió 3D Grafikus/animátor munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Elvárások
- 3D jelenetek létrehozása, animálása, bevilágítása és renderelésre felkészítése egy erre alkalmas szoftverben (3Ds Max,Cinema4D,Houdini)
- A 3D jelenetek kompozittálása Adobe After Effects szoftverben
- Gördülékeny, hatékony és kreatív munkavégzési stílus
Amit ajánlunk
- Fejlődési lehetőség
- Változatos és kreatív feladatok világszínvonalú produkciókban
- Tágas, világos, csendes és inspiratív irodai környezet
- Csocsó
Előny
- Folyadék, füst, tűz, törés és részecske szimulációs technikák ismerete
- Motion graphics tapasztalat
- Projection mapping ismeretek
- Több éves produkciós tapasztalat
Egyéb megjegyzés
Cégünkről:
www.freelusion.com
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok