hirdetés

Projekt manager, grafikai gyártásvezető

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Nemzetközi piacra dolgozó animációs stúdióba keressük projekt-manager / grafikai gyártásvezető kollégánkat workflow újratervezéshez és irányításhoz.
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- fiatalos munkakörnyezet
- nemzetközi világszínvonalú projektekben való részvétel
Feladatok
- gyártásvezetés;
- párhuzamos grafikai munkálatok felügyelete, ellenőrzése;
- grafikusok munkájának szakmai felügyelete, irányítása;
- új technikák, technológiák felkutatása, tesztelése, fejlesztése;
- ügyfelekkel történő kommunikáció
Előny
- angol nyelvtudás
- jogosítvány
- grafikai programok, technológiák ismerete
- gyártásvezetői tapasztalat
Egyéb megjegyzés
Cégünkről:
www.freelusion.com
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok