hirdetés

Médiatanácsadó és értekesítő

Értékesítés > Értékesítési manager

A Target Media, a 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 reklámidejének kizárólagos értékesítője médiatanácsadó, értékesítő munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Target Media Sales Kft.
Elvárások
Legalább 2- 3 éves értékesítési tapasztalat
Precíz munkavégzés, terhelhetőség
Magas szintű kommunikációs készség
Számlaképesség
Amit ajánlunk
Alapdíj + teljesítményarányos jutalék
Bejáratott ügyfélkör
Hosszú távú munka
Feladatok
A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 hirdetési felületeinek értékesítése
Értékesítési célok és tervek teljesítése
Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel és új ügyfelek felkutatása

Előny
Médiában szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség, nyelvtudás (angol)
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok