hirdetés

Eseményüzletág igazgató

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

Szintet szeretnénk lépni Veled. Esemény üzletágunk fullon fut, gyere és strukturáld át a rendszert, hogy tovább tudjunk növekedni.
favourite
Cégnév
KNK PR&Média Kft.
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt, ha
- minimum 3 éves ügynökségi- és minimum 3 éves rendezvényszervezői tapasztalatod van
- van legalább 2 éves vezetői tapasztalatod
- jól kommunikálsz és építesz csapatot
- tapasztalatod van eseménykoncepciók, prezentációk összeállításában
- kiválóan ápolsz kapcsolatokat
- van B kategóriás jogosítványod és vezetsz is
Amit ajánlunk
- támogató környezet, versenyképes juttatások
- nemzetközi ügyfelek projektjei
- saját csapat kialakításának lehetősége
- kutyabarát, budai iroda
Feladatok
- ~70 jelenlegi rendezvény lebonyolításának koordinálása
- üzletág növekedési stratégiájának kidolgozása és lemenedzselése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel
- együttműködés a PR üzletággal
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok