hirdetés

Junior Account

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Kommunikációs ügynökség növekvő PR csapatába keresünk Téged. Szereted a sokszínű feladatokat és érzed, hogy a kommunikáció a te világod? Csatlakozz!
favourite
Cégnév
KNK PR&Média Kft.
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt, ha
- minimum 2 éves ügynökségi tapasztalatod van
- dolgoztál már online csatornákkal (SM, hírlevélküldők, web szerkesztési rendszerek)
- jó íráskészséged van és nyíltan, kiválóan kommunikálsz
- nemzetközi csapatunkkal a munkanyelv az angol - pontosan tudod kiadni és felvenni a feladatokat
Amit ajánlunk
- médiaászokkal dolgozhatsz együtt és fejlődhetsz általuk
- rugalmas munkavégzés, homeoffice
- képzések támogatása, mert nekünk is fontos, hogy egyre jobb legyél
- behozhatod négylábú kedvenced, irodánk kutyabarát
Feladatok
- social media tartalmak gyártása
- együttműködés a SM csapat tagjaival
- kapcsolattartás az ügyfelekkel SM témában
- részvétel PR projektekben
- webtartalmak előállítása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok