hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

archiv_Médiavállalat kreatív sales/marketing managert keres

Értékesítés > Egyéb

Az Üzlet&Pszichológia kiadója munkaerőpiaci témájú divíziójához keresünk téged, amennyiben szeretsz értékesíteni, és a marketing sem áll távol tőled.
favourite
Elvárások
- HR-es, munkaerőpiaci témák iránti érdeklődés
- proaktivitás, lendületes munkavégzés
- kreativitás, önálló munkavégzés
- tapasztalat marketing és/vagy értékesítés terén
Amit ajánlunk
- Munkavégzés ideje: napi 8 órában, (időnként home-office lehetőséggel).
- Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.
- Barátságos munkakörülmények, jó csapat.
- Korrekt alapfizetés + jutalék.
Feladatok
- Régi és új üzleti partnerkapcsolatok fenntartása, kiépítése
- Hirdetési felületek értékesítése
- Szponzorációs megállapodások kötése
- Barter együttműködési megállapodások kitalálása, megkötése
- Saját szolgáltatásaink értékesítése
- Saját kiadványaink és rendezvényeink promotálása
- Olvasói előfizetési kampányok kitalálása, megvalósítása
- Nagyobb rendezvényeken való részvétel, brand-megjelenés kézben tartása
- SEO és Social media felületünk kezelése
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok