hirdetés

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Az Alex Fémbútor Kft., Magyarország egyik legnagyobb bútorgyártó cége tapasztalattal rendelkező grafikust keres zsámbéki irodájába!
favourite
Elvárások
Minimum 2-5 év tapasztalat grafikusi munkakörben
Id, PS, Ai magas szintű ismerete
Tipográfiai ismeretek
Nyomdai előkészítésben való magas fokú jártasság
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Stabil, hosszú távú munkahely
Fiatalos csapat
Kreatív feladatok éves marketingterv alapján
Feladatok
Referenciafotózás
Termékfotózás
Nyomdai előkészítés
Katalógus és kiadvány tervezés
Online megjelenések kreatív tervezése
POS anyagok tervezése
Nyomdákkal való kapcsolattartás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye