hirdetés

Strategic Media Planner

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Ügyfél vagy média oldalon dolgozol? Szeretnél váltani? Adj egy esélyt magadnak! Ha bírod, hogy ez a szakma mindig új kihívásokat nyújt, jelentkezz!
favourite
Teljes szöveg
Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy
• 5-7 éves médiaügynökségi tapasztalattal rendelkezel
• már az oviban is Excel volt a jeled
• szeretsz önállóan gondolkodni és képes vagy csapatban dolgozni
• könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel, és szívesen érvelsz egy kampányterv elfogadtatásáért
• a problémákra kihívásként tekintesz
• a szűkös határidők ellenére - vagy pont amiatt - jól priorizálsz
• képes vagy gyorsan és folyamatosan tanulni, és az új tudást hamar alkalmazod

Feladataid közé fog tartozni:
• médiatervezés és média stratégia készítése
• adott ügyfél önálló kezelése - a brieftől egészen a megvalósításig
• kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel, médiatulajdonosokkal és társügynökségekkel

Előnynek számít, ha
• követed a piac digitális trendjeit és ismered az aktuális irányokat, de otthon vagy a offline világban is
• nem félsz megszólalni angolul az ügyfél előtt

Jó itt dolgozni, mert
• az ország legjobb media ügynökségeként (Recma, M+) folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
• egy olyan munkakörnyezet tagja lehetsz, amelyik a jövőbe tekint és nem csak követi a trendeket
• változatos feladatkört kapsz, ami miatt lehetőséged lesz újdonságokon tornáztatni az agyad
• az ügyfelek nálunk sosem hagynak unatkozni, és a kollégák itt tényleg segítőkészek
• a juttatásokat felsorolni is nehéz

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok