hirdetés

Szerkesztő

Marketing / Média > Lap- és könyvkiadás

A HG Media csapata Magyarország vezető bor- és gasztronómiai magazinja, a VinCE Magazin stábjába keres főállású szerkesztőt.
favourite
Cégnév
HG Media
Elvárások
Min. 2-3 éves újságírói tapasztalat;
szerkesztői gyakorlat;
a hazai borpiac és borszakma ismerete (WSET középfokú végzettség előny);
tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban);

Amit ajánlunk
Stabil piaci pozícióval bíró háttér;
gyors fejlődési lehetőség
nyitottság a jó ötletek megvalósítására;
fiatalos, segítőkész csapat.
Feladatok
A főszerkesztővel és a magazin stábjával együttműködve részt vesz a magazingyártás munkafolyamataiban a laptervezéstől a kivitelezésig;
kreatív hozzájárulás a havi lapszámok koncepciójához és tartalmához;
a magazin képviselete rendezvényeken;
cikkírás, -szerkesztés;
kapcsolattartás a kiadó különböző részlegeivel és az ügyfelekkel;
a magazinkészítéshez kapcsolódó adminisztráció.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok