hirdetés

Art Director

Marketing / Média > Egyéb

A Team Red budapesti irodájába, teljes munkaidős Art Directort keres:
favourite
Cégnév
Team Magyarország Kft.
Elvárások
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 2 év reklámügynökségi tapasztalat
- Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator és InDesign) professzionális ismerete
- Mac OS X
- Microsoft Powerpoint, Google Slides
- Kifogástalan helyesírás
- Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Profi csapatjáték
- Proaktív hozzáállás
- Ötletek, lendület
Amit ajánlunk
- Díjnyertes márkákat
- Nemzetközileg elismert, stabil ügynökségi hátteret
- Inspiratív környezetet
- Versenyképes fizetést
- Fejlődési és tanulási lehetőséget
- Érdekes arcokat a csapatban
- Napfényes modern belvárosi irodát
Feladatok
- Key visualok, látványtervek és vizuális koncepciók fejlesztése
- Koncepciók kitalálása és megírása
- Aktív részvétel az ötleteléseken
- Az ötleteid gondozása a megvalósításig
- Forgatások és stúdiómunka felügyelete
- Kreatív kollégák inspirálása, konstruktív együttműködés
Egyéb megjegyzés
Csatlakozz hozzánk!
- Ha szóviccek helyett koncepciók pattannak ki a fejedből
- Ha az ötleteid nemcsak szerinted működnek, hanem az ügyfelek szerint is
- Ha eszközök helyett integrált kampányokban gondolkozol
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok