hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Social Media Manager

Marketing / Média > Egyéb

Ha neked a Facebook és az Insta nemcsak információforrás, hanem legalább annyira munkaeszköz is, akkor olvass tovább!
favourite
Cégnév
Hinora Group Communications Kft.
Elvárások
• Értsd miről szól a social media marketing!
• Kövesd a trendeket, újdonságokat a közösségi média világában!
• Hidd, hogy az ügyfélnek mindig igaza van!
• Forgasd jól a tollat, kopogtasd rutinosan a billentyűzetet, kommunikálj határozottan és meggyőzően!
• Szeress dolgozni! Akár egyedül, akár csapatban.
Amit ajánlunk
• Változatos, színes ügyfélkör
• Lelkes csapat
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Bejelentett munkaviszony, versenyképes juttatási csomag
Feladatok
• Content is king! – tartalomgyártás változatos ügyfélkörnek
• Keep in touch! – tartsd a kapcsolatot az ügyfelekkel, szóban, írásban
• Plan it, do it! – tervezd meg a közösségi média stratégiát és hajtsd is végre!
• We’re a team – vezesd a 2 fős social media csapatot!
• The stage is yours! – prezentációk készítése és előadása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok