hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ACCOUNT ASSZISZTENST keres a Lauritzen Marketing budapesti irodájába.

Marketing / Média > Marketing asszisztens

Szeretnéd a gyakorlatban is megismerni a BTL marketinget? Jelentkezz hozzánk account asszisztensnek!
favourite
Cégnév
Lauritzen Marketing
Elvárások
- Van releváns felsőfokú képzettséged
- Képes vagy precíz, önálló munkavégzésre
- Angol nyelvtudásod erős mind írásban, mind szóban
- Biztos felhasználója vagy a MS Office-nak
Amit ajánlunk
- Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
- Fiatalos, lendületes csapat
- Inspiráló közeg
- Hosszútávon továbblépési lehetőség ügynökségünknél
Feladatok
- Account Managerek munkáinak adminisztratív támogatása
- Kisebb projektek önálló vezetése
- Belső statisztikák, kimutatások készítése
- Havi riportok előkészítése
- Kreatív munkák támogatása
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok