hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Media Planner

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Innovatív ember vagy, akinek nem okoz gondot egy feladat eredeti megközelítése? Legalább 2 év médiatervezői tapasztalattal rendelkezel? Jelentkezz!
favourite
Teljes szöveg
Leendő munkatársunk feladatai:
•Médiatervezés és kampánykövetés
•Összetett adminisztratív folyamatok vezetése
•Kapcsolattartás ügyféllel, médiatulajdonosokkal és társügynökségekkel
•Rendszeres riporting
•Együttműködés a média asszisztenssel

Te vagy az ideális jelentkező, ha igaz Rád:
•2-3 év médiatervező tapasztalattal rendelkezel
•Jól átlátod és képes vagy irányítani a vásárlási folyamatot
•Magabiztosan használod az Excel-t
•Nem jelent problémát a szűkös határidők betartása
•Kiváló ügyfélkezelés jellemez
•Munkádban precíz vagy
•Nem okoz gondot a monoton feladatok elvégzése
•Legalább középfokon beszélsz angolul

Előny:
•Követed a piac digitális trendjeit, és ismered az aktuális irányokat
•Online irány iránti nyitottság
•AdvantEdge, Octopus ismeret

Amire Tőlünk számíthatsz:
•Komoly nemzetközi ügyfeleken dolgozhatsz
•Családias légkör, vidám hangulat, rugalmas munkakörülmények
•Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi céges háttér
•Versenyképes fizetés, juttatások, cafeteria

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok