hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital Group Head

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Szívesen dolgoznál egy innovatív FMCG brand médiakampányain? Készen allsz, hogy szakmai mentorként támogasd a közvetlen csapatod? Jelentkezz!
favourite
Teljes szöveg
Feladataid lesznek:
•4 fős csoport munkájának koordinálása, szakmai mentorálása
•Digitális kampányok tervezése – médiatervek összeállítása, kiértékelése
•Média partnerekkel és ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
•Médiatendereken a terület szakmai képviselete
•Online Tréningek összeállítása és prezentálása az ügyfelek számára
•Innovatív digitális technológiák bevezetése és koordinálása
•Média stratégia alkotásában való részvétel

Az ideális jelentkező vagy, ha igaz Rád:
•Rendelkezel legalább 3 éves online médiatervezési tapasztalattal, jelenleg is csoportot vezetsz, vagy szívesen vezetnél
•Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
•Felsőfokú végzettséged van, és középfokon beszélsz angolul (szóban, írásban)
•Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Rugalmasság, precizitás
•Csapatjátékos

Előny:
•PPC eszközök ismerete
•Adserver tapasztalat
•Ad Verification használati tapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:
•Versenyképes jövedelem
•Szakmai fejlődési és nyelvtanulási lehetőség
•Jó hangulat, fiatalos csapat, menő irodai környezet
•Nemzetközi ügynökségi háttér

Aktuális nyitott pozícióink: http://www.mindshareworld.com/hungary/jobsnew
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok