hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital Content Specialist

Marketing / Média > Egyéb

Full service reklámügynökség új csapattagot keres.
favourite
Elvárások
• Legalább 3-4 éves ügynökségi vagy ügyféloldalon szerzett tapasztalat, együttműködés nagy márkákkal elsősorban digitális tartalommarketinghez kapcsolódóan.
Amit ajánlunk
• Változatos projektek
• Támogató közeg, inspiráló csapat
Feladatok
Feladataid közé fog tartozni:
• Tartalommarketing kampányok kitalálása, koncepció kidolgozása, a munkafolyamatokban, lebonyolításban való aktív részvétel
• Social media felületekre napi szinten tartalom gyártása, szövegírás, grafikus koordinálása
• Ügyféligények felmérése, stratégiai és taktikai ajánlatok kidolgozása, prezentálása, kapcsolattartás
• projektkoordináció, alvállalkozók briefelése tartalommarketing feladatokra,
• média és közösségi média trendek nyomon követése
Teljes szöveg
Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy
• jól ismered a hazai (különösen online) média- és influencer piacot
• van tapasztalatod kreatív, PR területről és/vagy média oldalról
• képes vagy kampányok önálló menedzselésére
• jó kommunikációs- és íráskészséggel rendelkezel
• terhelhető vagy, szeretsz és tudsz önállóan dolgozni és problémákat megoldani
• képben vagy az aktuális digitális trendekkel és folyamatokkal

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok