hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Copywriter/szövegíró

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Piacvezető hazai sales support marketing reklámügynökség szövegíró munkatársat keres!
favourite
Cégnév
Createam Reklámügynökség Kft.
Elvárások
•Min. 3 éves szövegírói tapasztalat
•A magyar helyesírás szabályainak beható ismerete
•Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul és magyarul
•Az ideális jelölt képes önálló munkavégzésre, kreatív, precíz és csapatmunkára nyitott személyiség
Amit ajánlunk
•Változatos, nagyvállalati ügyfélkör, szerteágazó jellegű projektek
•Versenyképes jövedelem
•Rugalmas munkavégzés
•Budai, zöldövezeti iroda
Feladatok
•Koncepciók kialakítása
•Reklámkampányok és egyéb marketing jellegű projektek szöveges tartalmainak megtervezése, kialakítása, formálása
•Online és közösségi média tartalmak kitalálása és megírása
•Korrektúra
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok