hirdetés

Senior Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Piacvezető hazai sales support marketing reklámügynökség Senior Account Managert keres!
favourite
Cégnév
Createam Reklámügynökség Kft.
Elvárások
•Min. 5 éves tapasztalat ügynökségi vagy nagyvállalati projektmenedzsment területen
•Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul és magyarul
•Az ideális jelölt képes önálló munkavégzésre, precíz és nyitott, proaktív személyiség
Amit ajánlunk
•Piacvezető, nagyvállalati ügyfelek kiemelt kampányainak és egyéb projektjeinek koordinálása
•Versenyképes jövedelem, eredményelvű bónusz
•Hosszú távú karrierlehetőség
•Zöldövezeti iroda
Feladatok
•Teljes körű projekt/ügyfél- és kampánymenedzsment
•Ügyfelekkel való napi kapcsolattartás és kapcsolatépítés
•Projektmegbeszélések, státuszmeetingek, értékelő prezentációk előkészítése és önálló lebonyolítása
•Brainstormingokon való aktív részvétel
•Versenyképes ajánlatok, szakmai anyagok kidolgozásának koordinálása
•Projektdokumentáció: belső, külső memó és briefing
Előny
•Komplex kreatív, marketing jellegű projektmenedzsment-tapasztalat és online/digitális szaktudás
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok