hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Traffic Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Piacvezető hazai sales support marketing reklámügynökség csapatába keresünk Traffic Managert!
favourite
Cégnév
Createam Reklámügynökség Kft.
Elvárások
• Minimum 5 éves, reklámügynökségi tapasztalat hasonló pozícióban.
• Komplex, kreatív, marketing jellegű projektmenedzsment-tapasztalat előny, online/digitális szaktudás előny, de nem feltétel.
• Az ideális jelölt precíz, terhelhető, jó stressztűrő képességű, és csapatjátékos attitűddel jól beilleszkedik dinamikus, kreatív csapatunkba.
Amit ajánlunk
• Piacvezető, nagyvállalati ügyfelek kiemelt kampányainak és egyéb projektjeihez kapcsolódó komplex, kreatív folyamatok koordinálása.
• Versenyképes jövedelem, eredményelvű bónusz.
• Hosszú távú karrierlehetőség.
• Budai, zöldövezeti iroda.
Feladatok
• Grafikai stúdió munkafolyamatainak (feladatkiosztás, számonkérés) koordinációja, információáramlás biztosítása, munkafolyamatok optimalizálása.
• Account csapattal való kapcsolattartás, belső briefing.
• Projektmegbeszéléseken, státuszmeetingeken való részvétel.
• Belső projektmenedzsment és munkaerő-nyilvántartási rendszer vezetése.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok