hirdetés

Junior kampány menedzser – programmatic advertising

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A GroupM, hazánk vezető médiaügynökségcsoportja, dinamikusan növekvő programmatic hirdetési csapatába Junior Kampány Managert keres.
favourite
Teljes szöveg
Téged keresünk, ha…
• Rendelkezel 1-2 év programmatic vagy PPC kampánymenedzseri tapasztalattal
• Mindened az optimalizálás – ha valami nem működik elsőre, megkeresed az okokat
• Tesztelés nélkül nem tudsz élni – ez az alapja minden fejlődő kampányunknak
• Gyorsan tanulsz új dolgokat – mert mindig új megoldásokat próbálunk ki
• Önálló vagy, de csapatban is kiválóan dolgozol
• Precízen és pontosan végzed a munkádat, határidőre
• Nyitott személyiségnek jellemeznéd magadat – aki jól fogadja a visszajelzést

A feladataid lesznek:
• Programmatic kampányok setupolása és menedzselése
• Riportolás házon belül és ügyfelek, ügynökségek számára
• Kampányokkal kapcsolatos adminisztráció intézése
• Együttműködés az Optimisation Managerrel és az account csapattal
• Prezentációk háttéranyagának elkészítése

Amit kínálunk számodra…
• Versenyképes juttatási csomag és cafeteria
• Biztos karrier lehetőség egy nemzetközi médiaügynökség csoportnál
• Teljes körű programmatic onboarding tréning a megoldásainkról
• Pörgős és változtatos munkakör - nálunk sosem fogsz unatkozni!
• Szakmailag felkészült és vidám csapat
• Változtatos csapatépítő programok

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok