hirdetés

Senior Online Médiatervező

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Nagy tapasztalatú, digitális tótumfaktumot keresünk, aki lenyűgöz minket a hirdetéskezelőkkel szerzett csodálatos tudásával.
favourite
Cégnév
Friendly Creative Innovation Space
Elvárások
• legyen 3-5 éves, a online media/PPC területen szerzett releváns tapasztalatod
• legyél precíz, végezd magas minőséggel a munkádat
• ismerd és alkalmazd a kreatív ügynökségi folyamatokat
• kövesd a digitális trendeket
• legyél együttműködő és csapatjátékos
Amit ajánlunk
• fiatal, innovatív csapat
• versenyképes fizetés
• loft irodai környezet
• karrier lehetőség
Feladatok
• online médiatervezés PPC, social media programmatic, GDN, AW
• kommunikációs stratégiák média oldali támogatása
• Omni-channel/Cross-device platformokra tervezés
• content manager kolléga irányítása, munkájának felügyelete
• kapcsolattartás ügyfelekkel, riportok készítése, prezentálás
• szoros együttműködés a kreatív csapattal
Előny
• az offline médiában szerzett tapasztalat
• a „programmatic buying” ismerete
• video médiatartalommal szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok