PHP backend vagy full stack fejlesztőt keres az ACG Budapest

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

Jelentkezz a világ leghatékonyabb reklámügynökségéhez, ha nem csak fejleszteni, de fejlődni is szeretnél!
favourite
Teljes szöveg
Téged keresünk,

ha magas szinten ismered a PHP 5.6+ programozási nyelvet;
ha objektumorientált rendszerszemlélettel rendelkezel;
ha képben vagy az MVC architektúrával, dolgoztál modern MVC frameworkben, és ismered a tervmintákat;
ha jártas vagy az SQL és relációs adatbázisok (MySQL) területén;
ha nem ismeretlenek számodra a frontend technológiák, a HTML5, CSS, JavaScript és JavaScript keretrendszerek (JQuery), illetve a webes szabványok;
ha legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van.

Előny, ha

már mobileszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében is szereztél tapasztalatot;
ismered az XML-alapú és egyéb webservice technológiákat: (SOAP, XML, JSON, REST);
használtál már verziókövetőket (GIT/SVN);
ismersz egyéb JavaScript keretrendszereket (node.js, VUE);
nem idegen számodra a Linux.

Minket keresel,

ha szívesen csatlakoznál egy nagyon jó csapathoz;
ha hosszú távra tervezel a régió egyik vezető, magyar tulajdonú reklámügynökségénél;
ha fontos számodra a változatosság;
ha örömmel dolgoznál egy díjnyertes és kutyabarát irodában;
ha motiválnak – többek között – az alábbi feladatok:
új alkalmazások megtervezése, kivitelezése;
a meglévő alkalmazások frissítése, karbantartása;
az alkalmazások állandó biztonsági frissítése.

Ha egymást keressük,

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok