hirdetés

Account gyakornok wanted

Marketing / Média > Gyakornok, asszisztens

Kipróbálnád a reklámügynökség világát? Jelentkezz! A 2Republic csapata account gyakornokot keres!
favourite
Elvárások
-lelkes, tanulni vágyó új kollégánkat keressük
-fontos, hogy legyél precíz és maximalista
-tudj egyszerre több projektet összehangolni és a határidőket betartani
-gyors problémamegoldó képességgel rendelkezz
Amit ajánlunk
-betekintés a reklámszakmába
-tanulási lehetőség
-kreatív munkakör
-inspiráló környezet
-karrierfejlődés
-szuper csapat
-menő belvárosi kutyabarát iroda
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok