hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior retusőr

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Az e-commerce iparra dolgozó, divatszakmai jellegű startupunkba keresünk Senior Retusőrt.
favourite
Cégnév
Spice Media Production Kft.
Elvárások
 Min. 3 év operátori tapasztalat ügynökségnél vagy DTP tapasztalat nyomdánál
 Precizitás, perfekcionizmus
 Frekvencia szeparáció magasfokú ismerete
 Dodge & Burn technika biztonságos ismerete
 Magasfokú Liquify & Puppet Warp ismeret
 Kiváló “compositing” tudás
 Színelméleti és színalterációs ismeretek
 Kreatív probléma megoldási készség
Amit ajánlunk
 Teljes munkaidő
 Fiatalos csapat
 Emberközpontú munkakörnyezet
 Versenyképes fizetés
 Hosszú távú munkalehetőség
Feladatok
 Minőség-ellenőrzés
 Retusálás
 Kompozitálás és képanyagok e-commerce használatra való előkészítése
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok