hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikust keres az Adboom!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Belsős munkatársat keresünk, de szabadúszók jelentkezését is várjuk!
favourite
Elvárások
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Photoshop, Illustrator, InDesign készség szintű használata
- min. 2 éves ügynökségi tapasztalat
Feladatok
Offline, online kommunikációs anyagok tervezése, brainstormingokban aktív részvétel.
Előny
3D grafikai program ismeret
HTML5, CSS ismeret
banner készítési tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok