hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior márka kommunikációs szakértő

Marketing / Média > Termék manager

A Café Communications Kft. új munkatársat keres banki ügyfele feladatainak ellátására.
favourite
Cégnév
Café Communications Kft.
Elvárások
• Felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség;
• Reklámügynökségnél vagy ügyféloldalon, hasonló pozícióban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
•Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás;
•Kiváló együttműködési készség, csapatmunka, projekt jellegű működés támogatása;
•Kreatív problémamegoldó képesség;
•Önállóság, proaktivitás;
•Pontosság, precizitás.
Amit ajánlunk
•Vonzó juttatási csomag;
•Modern irodai környezet;
•Innovatív és inspiráló feladatok, folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség.
Feladatok
• Digitális márka kommunikációs aktivitások teljeskörű menedzsmentje brieftől a visszamérésig;
•Integrált márka kommunikációs kampányok kivitelezésében való részvétel;
• Együttműködés ügynökségekkel (reklám, social, rendezvény, média, UX/UI) és házon belüli társterületekkel;
•Arculati guide-ok alapján ellenőrzési és véleményezési feladatok ellátása angol és magyar nyelven egyaránt.
Előny
A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:
• Design orientált látásmód;
• Meghatározó piaci jelenléttel bíró márka menedzselésében szerzett tapasztalat.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok