hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

We are looking for an agile Sales Manager for our partner to achieve sales targets and to develop the company's professional reputation
favourite
Cégnév
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft
Elvárások
• At least 3 years experience in online sales
• Very good knowledge of the online advertising/media/digital industry
Feladatok
• Develop new and creative projects for clients
• Extend existing relationships and build new ones with key agencies and direct clients
• Manage a portfolio of agencies and clients to maximize the net revenues from the B2B sales channels (DM, eDM, etc)
• Acquire new clients
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok