hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital Media Planner

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljébe új kollégát keresünk.
favourite
Teljes szöveg
Téged keresünk, amennyiben:
• 2-4 év releváns tapasztalattal rendelkezel
• jártas vagy a médiaügynökségi munkafolyamatokban
• követed a piac digitális trendjeit
• szeretsz és tudsz gyorsan, folyamatosan tanulni
• képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
• ügyesen kommunikálsz magyarul és nem akadály akár angolul prezentálni
• együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad

Feladatok:
• digitális kommunikációs stratégiában részvétel, médiatervezés
• aktív részvétel a kampánytervezési folyamatban, együttműködés a dedikált project teammel mind online, mind offline területen
• erős kooperáció a kreatív ügynökségi csapattal
• kapcsolattartás külső partnerekkel, szakmai szolgáltatókkal

Előnyként számít, ha:
• érdeklődsz programmatic, PPC és social megoldások iránt
• van adatelemzői affinitásod, adat alapú digitális tervezői szemléletmódod
• digitális account vagy projekt menedzseri tapasztalattal rendelkezel

Amit ajánlunk:
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• versenyképes fizetés és juttatási csomag
• nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
• laptop és mobiltelefon

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok