hirdetés

Örvendek! Üdv! Helló! Szevasz! Cső tesó!

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha egyből ráérzel, mely szavak találnak telibe egy ügyfélnél, akkor benned köszönthetjük új SENIOR ACCOUNT MANAGERünket!
favourite
Cégnév
Brightly Kommunikációs Ügynökség Kft.
Elvárások
• min. 4 év ügynökségi tapasztalat
• felsőfokú végzettség (marketing/kommunikációs terület előny)
• aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
• eredményorientált, proaktív gondolkodásmód
• előny, ha van jogsid, autód
Amit ajánlunk
• profi, még mindig lelkes csapat
• barátságos légkör
• változatos, nyitott ügyfelek, komplex kampányok
• versenyképes fizetés
Feladatok
• ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás
• projektek felügyelete, kampányok menedzselése
Érdekel a dolog?
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok